med

Багато чоловіків вважають, що візит до уролога чекає на них тільки після 45 років, коли в основному і починаються різні захворювання сечостатевої системи. Однак це дуже поширена помилка, яка часто призводить до того, що багато молодих людей поняття не мають про наявність інфекції або захворювання, тому що навіть з метою профілактики не обстежуються у уролога, що призводить до дуже серйозних наслідків.

Насправді, якщо чоловік веде здоровий спосіб життя, займається фізичними навантаженнями і чудово почувається, у тому числі завжди оберігаючись під час статевого акту, відвідувати уролога слід один раз на кілька років. В іншому випадку, якщо якийсь із факторів порушений або чоловік переступив за позначку 40 років, слід збільшити кількість відвідувань.

А все тому, що уролог — найважливіший лікар у житті кожного чоловіка, тому що він усуває проблеми із сечовидільною, і з репродуктивною системою. А оскільки поганий спосіб життя або вікові фактори призводять до порушення сексуального життя і появи простатиту тощо, слід уважно ставитися до свого здоров’я і регулярно проводити урологічне обстеження.

Але в цьому випадку не можна просто прийти на прийом до такого фахівця, оскільки йдеться про огляд зовнішніх статевих органів, а також збирання анамнезу, а тому не завадить дізнатися, як краще підготуватися до прийому.

уролог у Львові від https://urology.lviv.ua/

4 прості правила як підготуватись до візиту до уролога

  • Насамперед слід утриматися від статевих контактів як мінімум на кілька днів. І тут все залежить від виду обстеження. Якщо Ви записалися на первинний прийом, то два дні утримання допоможуть зібрати правильний анамнез. Якщо це обстеження як спермограммы тощо., тоді помірність збільшується до двох тижнів.

  • Обов’язково спочатку визначтеся, що саме Вас турбує, як давно, з якого періоду все почалося. Зрозумійте для себе, який саме дискомфорт Ви відчуваєте, якщо він є. Все це допоможе точніше поставити діагноз при обстеженні у уролога. І в жодному разі нічого не приховуйте, навіть якщо соромитеся, інакше лікування може бути некоректним.

  • Корисним буде ведення щоденника сечовипускання хоча б за 3-4 дні до прийому. У цьому випадку необхідно записувати час вживання будь-якого напою, його кількість та час сечовипускання. Приклад щоденника можна знайти в Інтернеті.

  • І останнє — це проведення гігієнічних процедур. Не використовуйте гелі, мило та інші засоби, просто обмийтеся теплою водою та використовуйте чисту білизну перед відвідування лікаря.

А якщо Вам потрібен уролог у Львові з відмінною репутацією та великим досвідом роботи, найкращим вибором буде «Urologist Valetskyi». І Ви можете самі в цьому впевнитись завдяки великій кількості позитивних відгуків на сайті: urology.lviv.ua та тому факту, що він є керівником блоку ендоурології. Тому, якщо бажаєте мати якісне лікування, відмінний сервіс за прийнятною ціною, саме час звернутись до цього фахівця.

(200)